телефоны:

+38 (067) 569 63 99,    +38 (050) 451 06 35
+38 (096) 888 63 99,  

Адрес:
г.Кривой Рог, ул. Харцызская, 15

 

Картинки по запросу thermal flex systems inc.

«Thermal-Flex Systems» єдиний виробник гнучких нагрівальних елементів для залізничних колій. Завдяки унікальній конструкції монтування системи підігріву відбувається без свердління залізничних рейок та без зняття рейкових кріплень.

схема и наглядность

Стійкий до фізичних навантажень нагрівальний кабель здатний до функціонування при значно нижчих, від стандартних, температурах. Унікальна конструкція кабелю робить його стійким до теплових та електричних навантажень в усіх сферах промислового підігріву.

Переваги системи:

Ефективність: полягає в тому, що температура залізничної рейки приблизно на 21C (нагрівач 330 Вт/м) стає вищою за температуру навколишнього середовища. Такої температури можна досягти за короткий час і її легко підтримувати завдяки нагріванню рейок, рейкових підкладок, стрілочних подушок і рейкових кріплень. 

Продуктивність: завдяки якісній ізоляції, практично все тепло передається на рейку.

Мінімальне накопичення води та наледі: завдяки проникненню до критичних зон стрілки, унеможливлюється утворення наледі (замерзання води).

Безпека: водонепроникність кабелю і з`єднання робить систему підігріву безпечною для систем сигналізації та обслуговуючого персоналу. Після виробництва, всі системи обов’язково проходять 2000 В і випробування на опір до 100 МОм або вище.

Швидкість встановлення: Потрібно приблизно дві години для повного встановлення системи, що досягається завдяки використанню рейкових затискачів, які легко монтуються та демонтуються і використовуються багаторазово. Свердлити рейки не потрібно. (При колійних роботах систему можна дуже швидко демонтувати).

Низькі експлуатаційні витрати: завдяки якісній теплоізоляції кабелю. Вологостійка ізоляція з керамічних волокон, практично все тепло спрямовує у рейку, не підігріваючи повітря.

До комплектації системи підігріву стрілки входять:

• гнучкі кабелі у спіральній трубці Thermal-Flex, що забезпечують потужність обігріву до 380 Вт/м.

гнучки

• інколоєві нагрівачі колій з високою номінальною потужністю Thermal-Flex, які забезпечують оптимальний обігрів в місці стрілочного переводу потужність від 320 Вт/м до 1600 Вт/м.

инколиеви

• однобічні інколоєві нагрівачі колій Thermal-Flex, що забезпечують оптимальний обігрів у місцях стрілочного переводу

однобични

• рамкові нагрівачі Thermal-Flex, які продукують тепло у зоні важелів тяги, цим самим допомагаючи уникнути накопичення снігу та льоду

рамкови обигривачи

• панелі управління, завдяки яким забезпечується підтримка регуляторів та датчиків; які забезпечують локальне/дистанційне управління, захист від коротких замикань.

панели

• терморегулятор для систем сніготанення LCD є енергозаощадною альтернативою ручному контролю або контролю з використанням таймера (вмикає нагрівачі у разі випадіння опадів при температурі нижче від +1,5 °С і залишає ввімкнутим обігрів протягом 1 години після того, як опади припиняються, для того, щоб забезпечити повне танення льоду або снігу)

терморег